TomTom ve Pitney Bowes akıllı konum için işbirliği yapıyor

TomTom ve Pitney Bowes, büyüyen akıllı konum üzerine, konuma dayalı bilgi ve veri çözümleri pazarında ortaklıklarını genişletiyor.

TomTom (TOM2) ve e-ticaret çözümleri, posta, konum bilgisi ve müşteri yönetimi çözümleri devi Pitney Bowes ile ortaklıklarını büyüttüklerini açıkladı. TomTom’un küresel konum içeriği Pitney Bowes’a, dünya genelinde kurumsal düzeyde yer istihbarat çözümlerinin tercih edilen tek kaynak sağlayıcısı konumunu güçlendirmek için yardımcı oluyor.

Duyuru, TomTom ve Pitney Bowes arasında uzun zamandır devam eden ortaklığı güçlendiriyor.

Genişleyen ortaklıkla TomTom ve Pitney Bowes, dünya genelinde CBS ürünlerini ve akıllı konum servislerini yeniden tanımlamak amacındalar.

Başarıya konumlan

Pitney Bowes Yazılım Çözümleri Başkanı Bob Guidotti, ‘Başarıya konumlan’ mesajından güç aldıklarını söylüyor.

Peki bir faniler için ne sağlayacak bu işbirliği. Müşterileri iş kararlarını daha bilinçli alacakmış. Konuma dayalı yeni pazarlama fırsatlarından yararlanmak kolaylaşacakmış. Daha önce görülmeyen risklerin tanımlanmasına ve yönetilmesine yardımcı olacakmış.

Tüm endüstrilerdeki işletmeler, müşterilerin nerede oldukları ve neyi istediklerini içeren net bir müşteri görüşü sunmak için verilerden değerli bilgiler elde etmeye çalışıyor. Pitney Bowes’un haritalama ve konumlandırma teknolojileri, işletmelerin müşterileri ile daha iyi iletişim kurmalarına, daha doğru promosyonlar oluşturmalarına ve yeni çapraz satış fırsatları bulmalarına yardımcı oluyor.

TomTom Lisanslama İş Birimi Genel Müdürü Anders Truelsen Pitney Bowes tarafından seçilmekle, TomTom’un endüstri standardı olduğunun teyit edildiğine inanıyor. Tabi, kurumsal düzeyde CBS uygulamalarında kullanılan global haritalar ve konum verileri için. “Pitney Bowes ile ortak olmaktan büyük onur duyuyoruz. Haritacılık servislerimizin ve verilerimizin tam potansiyelini kullanmalarından dolayı onları destekliyoruz: Yol ağları, adres noktaları, posta kodları, idari sınırlar ve bu son anlaşma ile sağlanan TomTom sınıfının en iyisi Trafik servislerinden gelen ek veri odaklı bilgiler buna dahildir.”

No Comments Yet

Leave a Reply