Siemens’den internete bağlanabilen Inverter klima

Wi-Fi kontrol özellikli, internete bağlı Siemens Inverter klima, kullanıcı dışarıdayken, evde stresten ve yoğun şehir hayatından arınmış temiz ve sıcak bir hava hazırlıyor.

Siemens Ev Aletleri sıcak, konforlu ve enerji verimli bir kış için, internete bağlanabilen, enerji tasarruflu yeni nesil Inverter Split klima modellerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Klimalar, Wi-Fi üzerinden kontrol edilebiliyor. A++ enerji sınıfı klimalar, S1ZMA/I09911-12911-18911 serisine dahil. Kışın iyice hissedilmeye başladığı bu günlerde, iyi bir alternatif olabilir.

Inverter split klimaları, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla Wi-Fi ile herhangi bir yerden kontrol etmek mümkün. Ayarlarını değiştirebilir, açıp kapatabilir ve siz gelmeden evin havasını hazırlayabilirsiniz. Isıtma ve soğutma değil sadece, nem konum ayarlarını da yine mobil cihazlar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Nethome uygulaması

Bunun için Android ve Apple mağazalarında bulunan Nethome uygulamasının indirmek yeterli.

Android için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idelan.NetHome&hl=tr

Apple cihazlar içinse https://itunes.apple.com/tr/app/nethome/id909618580?l=tr&mt=8

linklerinden uygulamaya erişebilirsiniz.
A++ enerji sınıfında bir aygıt. Bunun için sertifikaını, Almanya merkezli bağımsız test kuruluşu TÜV tarafından test edilerek almış. Verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunu da en üst düzeyde koruyan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılıyor.

 

No Comments Yet

Leave a Reply