Oyunu güvenli oynamak için hediye

Netmarble Türkiye ve dünyanın en büyük antivirüs kuruluşlarından ESET, dijital oyun tutkunlarını siber saldırılardan korumak üzere önemli bir kampanyaya imza attı. Wolfteam, Mstar, ve Goley oyunlarında yapılacak 50.000 Joypara ve üzeri alışverişlerde, dijital güvenlik yazılımı ESET Multi-Device Security hediye ediliyor.

Oyun performansını yavaşlatmayan ‘Oyun Modu’ özelliğine sahip ESET Multi-Device Security, tek lisansla hem telefon hem tablet hem de PC’yi siber tehditlere karşı koruyor.

Kampanya ESET ve Netmarble Türkiye işbirliğiyle “daha güvenli ve daha keyifli oyun deneyimi” amacıyla 15 Aralık 2016 itibarıyla başlatıldı.

Hangi oyunlar var?

Wolfteam, Cengiz Han 2, MStar, Goley, Rakion gibi Joygame PC oyunları için geçerli kampanya. Bu oyunlarda 50.000 Joypara (JP) ve üzeri alışverişlerde, oyunculara ESET Multi-Device Security’nin 3 aylık lisanslı ürünü hediye ediliyor.

ESET Multi-Device Security ESET, dünyadaki 100 milyonu aşkın kullanıcıya dijital güvenlik sunuyor. ESET’in en kapsamlı güvenlik yazılımı olan ESET Multi-Device Security ise internet bağlantılı tüm cihazları tek lisansla koruyor. Bilgisayar, Android sistemli telefon veya tablet, tek yazılımla senkronize oluyor. Virüs, solucan, truva atı, bootnet, rootkit gibi internetten gelebilecek zararlı yazılımlara karşı ESET güvencesiyle korunuyor.

Oyun Modu (Gamer Mode)

Geniş kapsamlı antivirüs ve antispyware özellikler içeren ESET Multi-Device Security, oyun modu özelliği sayesinde de internet bağlantılı oyunlarda performansı düşürmeden güvenlik sağlıyor. Güvenlik yazılımı, oyun modunda sistem kaynaklarını korumak için ‘sessiz moda‘ geçiyor, uyarı pencerelerini kapatıyor ve güncellemeleri oyun sırasında değil, sonrasında gerçekleştiriyor. Böylece oyuncu, sistemin oyun performansından tam olarak faydalanmaya devam ediyor.

Kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply