Maymunlar Cehennemi yeni film için fragman yayınlandı

Matt Reeve‘in beklenen filmi War for the Planet of the Apes (Maymunlar Cehennemi için Savaş) için yeni fragman yayınlandı. 20th Century Fox’un üretimi film, insanlarla maymunların en büyük kapışmasını konu edecek.

‘Tabiat bizi o zamandan beridir cezalandırıyor’

Filmin fragmanı, atlı bir grup maymunun sahilde yol aldıkları sahneyle başlıyor. Atlılardan birinin terkisinde sarışın bir insan bebeği. Muhtemelen maymunlar tarafından kurtarılmış… Andy Serkis’in canlandırdığı Caesar’ın buğulu ve korkutucu sesi duyuluyor: “Bu savaşı ben başlatmadım ama barış sunmuştum.”

Arkasından bir grup insan askerin bir mağaraya girdikleri görülüyor. Maymunların liderini arıyorlarken bir anda yoğun bir ateş başlıyor. Maymunlarla insanlar arasında göğüs göğüse çarpışmalar.

Woody Harrelson’un canlandırdığı Yüzbaşı görülüyor. Askeri araç konvoyları geçiyor. Sonrasında daha fazla şiddet ve savaş…

Film, yeni Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü filmi. Daha önce 2011ve 2014 yıllarında yayınlanan “Yükseliş” ve “Şafak” bölümleri oynamıştı. 1968 yapımı, Charlton Heston’un oynadığı ilk film öylesine başarılı oldu ki, arkasından 3 farklı franchise daha çekildi.

Bu en son film, diğer pek çok blockbuster adayı yapım gibi, yaz tatilinin başında 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.

Kaydet

No Comments Yet

Leave a Reply