Kitap Dostum Kütüphanesi ile istediğiniz kitaba bedava ulaşın

Kitap önerileri almanın ve ücretsiz kargoyla kitap takası yapabilmenin en kolay ve en eğlenceli yolu Kitap Dostum mobil uygulaması, yayına başladı.

Mobil uygulama sayesinde kitap dostları birbirleri ile kitap, yazar veya yayınevleri hakkında görüşlerini paylaşabilecek. Ayrıca, Kitap Dostum Kütüphanesi’nden ücretsiz kitap takası yapabilecek. Mobil uygulama ‘Paylaşmak Güzeldir’ mottosuyla hareket ediyor. Kitap paylaşımını ve kitap okuma konusunda farkındalığı artırmayı hedefliyor.

Benzer zevklere sahip insanları bir araya getiren bir uygulama. Üyeler bir birleriyle favori kitapları hakkındaki bilgi, deneyim ve fikirlerini paylaşabiliyor. Daha da önemlisi ücretsiz kargoyla kitap takası yapabiliyor.

Tematik bir sosyal okuma ağı olan ‘Kitap Dostum’ mobil uygulaması, kitap, yazar ve yayınevi beğenilerini dikkate alıyor. Bu özel ve güzel bir sosyalleşme fırsatı. Uygulama sayesinde kitap severler, üyelik zorunluluğu olmadan ‘Ücretsiz Kitap Asistanı’ ile almak istedikleri bir kitabı 275 binden fazla kitap datası arasından anında sorgulayabilecek.

Uygulama mağazalarında

Kitap Dostum mobil uygulamasını Apple ve Android marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz.

İOS: https: //itunes.apple.com/us/app/id1164088087

Android: https://play.google.com/store/apps/details…

No Comments Yet

Leave a Reply