Assassin’s Creed III ücretsiz indirmek için acele edin

Ubisoft, kuruluşunun 30. yılına özel yaptığı ücretsiz oyun dağıtım kampanyasının son halkasını duyurdu. Bugünden itibaren, en bilinen ve sevilen oyunlarından Assassin’s Creed III uPlay üzerinden bedava indirilip oynanabilecek.

Önce bir hatırlatma. Oyunu indirdikten sonra hemen oynamanız gerekiyor. Yoksa, Aralık ayının sonunda oyun kütüphanenizden kaldırılacak. Oynayıp aktive ettikten sonra böyle bir derdiniz olmayacak.

Oyunu şu linkten indirip oynayabilirsiniz. Ubisoft club üyeliği gerekiyor. Bedava, hemen üye olunabildiği için çok can sıkıcı bir durum olmasa gerek. Ayrıca, Uplay programını da yüklemelisiniz.

Oyun dünyasında ilk çıktığında büyük sükse yapan, kurgusuyla, grafikleriyle ve gameplay kolaylığı ve etkisiyle Assassin’s Creed’in bu üçüncü versiyonu 2012 yılında çıkmıştı. Amerikan iç savaşı dönemlerinde geçiyordu oyun (ve tabi bugünde).

30. yıl şerefine Ubisoft, her ay bir oyunu ücretsiz yapıyordu. Bundan önce The Crew, Trials Fusion, Far Cry: Blood Dragon, Prince of Persia ve Splinter Cell gibi oyunlar ücretsiz olarak club üyelerine sunuldu.

No Comments Yet

Leave a Reply